KATALİZÖR - Popüler Kimya Dergisi - https://www.katalizor.net
KATALİZÖR - Popüler Kimya Dergisi
May
01


Açık Çağrı


AÇIK ÇAĞRI

Katalizör Popüler Kimya Dergisi tamamen gönüllü kimyaseverler tarafından çıkarılmaktadır. Siz de derginin oluşumuna ve tanıtımına katkıda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki faaliyetlerden bir veya birkaçını gerçekleştirebilirsiniz.

1) Yazı göndermek:
Dergimize kimya içerikli yazılarınızı göndererek katkıda bulunabilirsiniz. Hali hazırda yayınlanmış dergilerimizde yer alan yazı formatına uygun bir şekilde hazırladığınız yazınızı katalizor[et]kimyasanal.com veya salih[et]ozcubukcu.com adresine gönderebilirsiniz.

2) Tanıtım yapmak:
Dergimizi kimya ile bir şekilde haşir neşir olan okul arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, hocalarınız, büyükleriniz veya küçüklerinize tanıtarak, üyesi bulunduğunuz kimya gruplarına e-posta atarak veya üyesi olduğunuz forumlara mesaj bırakarak dergimizin diğer kimyaseverlere de ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3) Link vermek:
Eğer kendinize ait bir web siteniz varsa kendi sitenizden veya web sitesi olan bir tanıdığınız varsa onun web sitesinden dergimizin web adresi olan https://www.katalizor.net adresine link ver(dir)ebilirsiniz.

İrtibat için mail adreslerimiz:
katalizor[et]kimyasanal.com
salih[et]ozcubukcu.com

Web adresimiz:
https://www.katalizor.net